Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Dünya Masaj Federasyonu Türkiye, eğitimler, eğitici seminerler, kamplar ve uluslararası etkinlikler düzenleyerek masajı dünyaya yaymak amacıyla kuruldu. WMFTÜRKİYE’yi yaratma fikri, inşaatının yapıldığı İSTANBUL’da doğdu. İdari ofisler İSTANBUL, YUNANİSTAN VE DÜNYANIN 7 KITASINDA BULUNMAKTADIR.WMFTÜRKİYE resmi olarak akredite edilmiş bir kuruluştur.
Amacımız, Dünya Masaj Federasyonu’na üye olan tüm kurum ve kişilerin desteğiyle masaj eğitiminin geliştirilmesine katkıda bulunmaktır. WMF TÜRKİYE’nin misyonu, uzmanları tek bir çatı altında birleştirmek ve masajın teori ve pratiğini dünya çapında tanıtmaktır.
WMF TÜRKİYE’nin üyeleri herhangi bir ulusal masaj federasyonu, yerel masaj birliği, üniversiteler, kolejler, okullar gibi tüm eğitim kurumları ve masaj hizmetleri sunan tüm şirketler, profesyonel terapistler, teorik veya pratik olarak masaj yapan tüm bireyler olabilir.
WMF TÜRKİYE’de etkinlikler, stajlar ve kamplarla ilgili birçok eğitim programı yürütülmektedir. WMF ile işbirliği, dünya sahnesinde deneyim ve bilgi paylaşımı için harika bir fırsattır.

WMF olarak bilgimizi küresel sahnede genişletmenin önemine inanıyoruz.Tüm katılımcılar yalnızca şu ana kadar edinilen deneyimleri paylaşma değil, aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenme ve becerilerini geliştirme fırsatına da sahip olacak. Aynı zamanda yeni teknikleri deneyimlemenin harika bir yoludur.
Seminerlere katılım her zaman birçok fayda sağlar; örneğin bilginin yayılması ve ağ oluşturma fırsatları. Bir seminer, uzmanlar tarafından sunulan bir günlük, yoğun bir deneyim olabileceği gibi çeşitli konular, çalıştaylar ve yuvarlak masa tartışmalarıyla birkaç güne de yayılabilir. Bir seminere katılanlar konuyla ilgili ortak bir ilgiyi paylaşırlar. Bu, aynı işte çalışan diğer profesyonellerle yüz yüze görüşme fırsatı sunar. Bu tür etkinliklerin, çeşitli aktiviteler aracılığıyla farklı ilgi alanlarımızın kilidini açmanın mümkün olduğunu da unutmamalıyız.
Seminer tarihleri ve konuları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen yönetimimizle irtibata geçiniz.

WMF ULUSLARARASI DEĞİŞİM SEMİNERLERİ

WMF Uluslararası Değişim Seminerleri Dünya Masaj Federasyonu’nun yeni bir girişimidir. Amacımız, dünyadaki en iyi okullar arasında uluslararası eğitim deneyiminin genişletilmesine yardımcı olmaktır. WMF Uluslararası Değişim Seminerlerine katılım size uluslararası düzeyde deneyim ve bilgi paylaşma, faaliyetlerinizi tanıtma ve okullarla işbirliği kurma fırsatı verecektir.

Daha fazla bilgi için: info@wmf.org.tr

HEDEFİMİZ

'' Amacımız Dünya Masaj Federasyonu Türkiye'ye üye olan tüm kurum ve kişilerin desteğiyle masaj eğitiminin geliştirilmesine katkıda bulunmaktır.WMF TÜRKİYE'nin misyonu uzmanları tek bir çatı altında birleştirmek ve masajın teori ve pratiğini dünya çapında tanıtmaktır.''

AŞKIN DEMİRGÖZ
DÜNYA MASAJ FEDERASYONU TÜRKİYE KURUCU BAŞKANI

İLETİŞİME GEÇ
Merhaba:)
Size Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyacağız :)